Студенти Університету – переможці премії «СМІЛИВІ»

Нещодавно, з нагоди Міжнародного дня молоді, у Львові відбулася перша церемонія нагородження молоді «СМІЛИВІ». Метою такого відзначення є подяка молоді, яка незважаючи на обставини, змінює країну і себе на краще. Ініціатори премії – мережа молодіжних просторів «ТВОРИ!» спільно з Львівською міською радою.

Переможців обирали у чотирьох категоріях – «наука та бізнес», «волонтерство», «громадська діяльність», «культура та мистецтво». Серед переможців – двоє студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, які зараз захищають нашу державу у лавах Збройних сил України.

Так, студента магістратури факультету журналістики Олексія Каленіченка відзначили у номінації «За міцний студентський тил». Зазначимо, що до того, як вступити до лав ЗСУ, Олексій очолював Студентський уряд Університету.

Ще один магістрант  факультету журналістики Артур Дронь отримав нагороду у номінації «Поезія – це також зброя». Артур – молодий поет та письменник, автор поетичної збірки «Гуртожиток №6».

Щиро вітаємо хлопців з перемогою у премії і з нетерпінням чекаємо їх у Львівському університеті з найважливішою перемогою – перемогою над окупантами.

За матеріалами Львівської міської ради