У бою з російськими окупантами загинув доцент Університету Михайло Гамкало

18 серпня 2022 року в результаті важких поранень, отриманих під час ворожого артилерійського та мінометного обстрілів у с. Благодатне Миколаївської області, загинув доцент кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, командир механізованого взводу 63 окремої механізованої бригади, старший лейтенант Михайло Гамкало.

Михайлові Зеноновичу було 45 років, 20 з яких він працював на географічному факультеті Львівського університету, досліджуючи туристично-рекреаційний потенціал Карпатського регіону та активні форми туризму. 28 лютого 2022 року Михайло Гамкало був мобілізований до лав Збройних сил України і до останнього подиху захищав нашу державу від російських окупантів.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює найщиріші співчуття всім рідним, близьким, колегам загиблого Героя. На жаль, війна забирає найкращих.

Вічна пам’ять і слава Герою України!