Університет відвідала делегація Посольства Франції в Україні

19 лютого 2021 року відбулася зустріч Першого проректора Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Гукалюка з делегацією Посольства Франції в Україні на чолі з Аташе з питань наукового та університетського співробітництва Алікс де Гассар.

З української сторони у зустрічі взяли участь декан факультету іноземних мов Любомир Бораковський, завідувачка кафедри французької філології Зоряна Піскозуб та інші викладачі кафедри, а також директор Наукової бібліотеки Університету Василь Кметь. Алікс де Гассар супроводжували координатор Альянс Франсез в Україні Тома Белламі та директор  відділення Альянс Франсез у Львові Ніколя Фасіно.

Під час зустрічі почесні гості та представники академічної спільноти обговорили питання, що стосуються поглиблення наукової співпраці ЛНУ ім. Івана Франка із зацікавленими університетами Франції. Зокрема, візит актуалізував тему розширення можливостей академічної мобільності не тільки для студентів, які вивчають французьку мову як першу або другу іноземну, але й для викладачів кафедри французької філології.

Також важливим аспектом зустрічі стало обговорення подальшої підтримки з боку Посольства Франції в Україні наукових і культурологічних заходів, спрямованих на промоцію французької мови в Університеті.