В Університеті стартував цикл Днів відкритих дверей

Дні відкритих дверей – це чудова можливість для майбутніх вступників дізнатися більше про Університет, його факультети та інші структурні підрозділи, аби врешті визначитися з майбутнім фахом. Однією з суттєвих переваг такого знайомства є безпосереднє спілкування з керівництвом факультетів та коледжу, студентськими лідерами та представниками приймальної комісії Університету. Саме вони з перших вуст розповідають майбутнім абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії і презентують інноваційні освітні програми Університету. Зважаючи на карантинні обмеження, Дні відкритих дверей у Львівському університеті вже другий рік поспіль відбуваються у дистанційному форматі. Проте, незважаючи на це, організатори обіцяють учасникам незабутні враження і чимало корисної інформації.

Цьогорічний цикл онлайн-зустрічей з майбутніми абітурієнтами у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочався 15 березня із профорієнтаційного вебінару на економічному факультеті. У зустрічі взяли участь декан факультету, доцент кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Ростислав Михайлишин, заступниця декана з навчально-виховної роботи, доцентка кафедри економічної кібернетики Зоряна Артим-Дрогомирецька, голова Студентської ради економічного факультету Маргарита Хильченко та відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Міщук. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Анна Янчук.

Декан факультету Ростислав Михайлишин розповів старшокласникам про історію формування економічного факультету й особливості навчання на ньому. За словам декана, навчання на економічному факультеті Львівського університету має чимало переваг. Це, зокрема, практичне застосування інформаційних програмних продуктів, можливість навчатися за програмами міжнародних академічних обмінів у провідних університетах Європейського Союзу, стажування з можливістю майбутнього працевлаштування в органах державної влади, поглиблене вивчення іноземної мови. Окрім того, Ростислав Васильович презентував майбутнім абітурієнтам освітні програми, за якими на факультеті здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти.

Очільниця Студентської ради економічного факультету Маргарита Хильченко представила презентацію про роботу студентського самоврядування. Студентка також поділилася інформацією про громадську діяльність студентів, розповіла про заходи, які проводять з метою організації якісного дозвілля та всебічного розвитку молоді.

Зі старшокласниками також поспілкувалася відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Міщук. Наталія Володимирівна ознайомила учасників зустрічі з особливостями цьогорічної вступної кампанії, зокрема розповіла про процес реєстрації електронних кабінетів, подання заяв, терміни зарахування.

Традиційним завершенням заходу стали відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів. Йшлося, зокрема, про навчання за кошти державного бюджету, вступ до магістратури, кількість поданих заяв на бакалаврат у 2020 році, перелік конкурсних предметів для вступу на економічний факультет, вивчення іноземних мов, організацію навчального процесу в умовах карантинних обмежень.

З графіком проведення днів відкритих дверей на інших факультетах Університету та у Педагогічному фаховому коледжі можна ознайомитися за посиланням.