В Університеті відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

21 вересня 2021 року  у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась загальноуніверситетська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» – Кубок Франкового університету, який цьогоріч був присвячений 360-річчю Alma mater.

На гру зареєструвалися 45 команд, а відібрано було 25, які представляли 14 факультетів та 2 студентські організації. Організаторами гри були профспілкова організація студентів Університету у партнерстві з ініціативою Smart Time.

Упродовж заходу ведучий гри Петро Дацків зачитував різноманітні питання, піднімаючи багато актуальних тем. Зачепили і пандемію Covid-19, і глобальне потепління. З особливою успішністю команди відповідали на запитання з галузі історії, літератури та сучасності.

“Бронзу” гри здобула команда “Без коментарів” історичного факультету, а “срібло” дісталося “Закадірованим” факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Переможцями стали представники історичного факультету  – “Шведська сім’я”.

На завершення команди отримали пам’ятні нагороди та подарунки від профспілкової організації студентів, а голова профкому студентів Микола Спересенко відзначив високий інтелектуальний рівень учасників та завершив турнір традиційним гаслом –  “Розумні вчаться у Франка!”