В Університеті відбувся Q&A-ефір, присвячений вступу – 2021

Що менше часу залишається до вступної кампанії, то більше хвилювання виникає у старшокласників та випускників шкіл, адже вибір закладу вищої освіти, як і вибір майбутнього фаху, – відповідальний і важливий крок у житті. Саме тому сьогодні, 12 травня, відбулася онлайн-зустріч відповідального секретаря Приймальної комісії Наталії Міщук з майбутніми абітурієнтами Львівського національного університету імені Івана Франка. Захід провели у форматі Q&A-сесії у прямому ефірі на сторінці @lnuvstup в мережі Instagram. Модерувала зустріч працівниця Центру маркетингу та розвитку Ксенія Мотрук.

Чи не найбільше цьогорічних вступників цікавить питання термінів проведення вступної кампанії, відтак Наталія Володимирівна окреслила основні етапи вступу – 2021. Так, відповідно до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2021 році, вступна кампанія на бакалаврат відбуватиметься у декілька етапів. Упродовж 20 червня –  1 липня 2021 року абітурієнти зможуть подати заяви та документи для участі у вступних іспитах та творчих конкурсах на місця державного замовлення.

Вже з 1 липня 2021 року розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів. 14 липня 2021 року стартує прийом заяв та документів від вступників. Строки завершення прийому документів є такими: до 18:00 16 липня 2021 року триватиме подача документів для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; до 18:00 23 липня – для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, творчих конкурсів, складених з 1 по 13 липня 2021 року; до 18:00 23 липня – для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Не менш популярним виявилося запитання щодо проведення державної підсумкової атестації. Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. За словами Наталії Міщук, випускники за бажанням можуть пройти ДПА й така оцінка фіксуватиметься у додатку до атестата. Проте, при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка середній бал атестата не враховуватиметься.

Відповідальний секретар Приймальної комісії розповіла також про дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання, творчі конкурси та вступні іспити. Окрім того, чимало запитань стосувалися термінів і вартості навчання у Львівському університеті, обсягів державного замовлення, переліку документів для зарахування до Університету. Абітурієнти також запитували про освітній процес на конкретних факультетах, проживання у гуртожитках Університету, функціонування їдалень та організацію дозвілля.

Наталія Володимирівна ознайомила учасників заходу з інформацією про структурні підрозділи Університету, підкресливши, що студентське життя є надзвичайно цікавим на усіх факультетах Університету. Водночас спікерка наголосила, що основним завданням абітурієнта є передусім визначення майбутнього фаху, тобто вибір спеціальності, за якою він навчатиметься.

За підсумками проведення заходу, представники Приймальної комісії також визначать найцікавіше запитання, автор якого отримає пам’ятний подарунок від Львівського університету.

Більше інформації можна знайти на сайті Вступної кампанії за посиланням.

Запис зустрічі доступний за сторінці Вступної кампанії @lnuvstup в мережі Instagram.

Світлини: Юлії Гриценко та Бориса Зорія Більше фото