В Університеті визначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»

У Львівському національному університеті імені Івана Франка підвели підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2019/2020 навчальному році. На конкурс, який відбувався на базі економічного факультету Університету, надійшло 48 студентських наукових робіт від 52 авторів із 27 закладів вищої освіти України. У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 24 професори та доценти із 14 провідних українських університетів.

За підсумками конкурсу перемогу вибороли студенти: Марина Козуб (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Софія Каліщук та Рената Цікалова (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Друге місце посіли студенти: Віталій Крамар (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет  імені Василя Стефаника»), Лілія Касьяненко (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Богдан Красько (Національний університет водного господарства та природокористування), Катерина Івлієва (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»).

Третє місце здобули студенти: Ярина Рудницька (Львівський національний університет імені Івана Франка), Анастасія Пісоцька (Запорізький національний університет), Іван Мельник (Вінницький національний аграрний університет), Євген Бортульов (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара), Захар Білецький (Львівський національний аграрний університет), Ростислав Кучерук (Хмельницький національний університет).

Галузева конкурсна комісія також відзначила студентів у номінаціях: актуальність наукового дослідження, оригінальність ідеї, неординарний підхід до вирішення проблеми та висока практична цінність отриманих результатів.

Повністю із результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України №239 від 25 березня 2020 року), листів Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11 березня 2020 року та № 22.1/10-778 від 31 березня 2020 року, наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка №1162 від 3 квітня 2020 року «Щодо Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економічна кібернетика” у 2019/2020 навчальному році в умовах запровадження карантину» галузева конкурсна комісія вирішила підвести підсумки Конкурсу за результатами першого етапу ІІ туру.

Щиро вітаємо переможців Конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо їм нових досягнень на шляху наукового пізнання!