8-9 квітня 2021 року відбудеться IV Міжнародна франкомовна багатодисциплінарна науково-практична конференція в Україні «Мови, Науки та Практика» (4-ième Colloque international francophone en Ukraine « Langues, Sciences et Pratiques »).

Науковий форм відбудеться у дистанційному форматі з ініціативи кафедри французької філології факультету іноземних мов Львівського університету та у співпраці з Посольством Франції в Україні, Французьким Інститутом в Україні та Агенцією Університетської Франкофонії (АУФ), асоційованим членом якої Університет є з червня 2019 року.

Участь у конференції візьмуть науковці та викладачі різних профілів діяльності – представники 19 країн (Азербайджану, Алжиру, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Ірану, Йорданії, Кот-д’Івуару, Мадагаскару, Марокко, Молдови, Нігерії, Польщі, Сенегалу, США, Тунісу, Франції, Чорногорії, України).

Мета конференції – популяризація французької мови та франкомовної культури в Україні; заохочення до реалізації спільних дослідницьких проєктів між Україною, Східним регіоном Європи та франкомовними країнами; сприяння публікації наукових праць французькою мовою; зустріч та обмін досвідом викладачів та дослідників з метою налагодження довготривалої міжуніверситетської співпраці; посилення міжнародних обмінів та франко-української мобільності студентів та викладачів.

Тематика конференції: різні аспекти лінгвістики, перекладознавства, методики викладання французької мови, літературознавства, економіки, туризму, біології, фізики, медицини.

 

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

 

Посилання на пленарне засідання :

Topic: Plenary session

Time: Apr 8, 2021 10:00 AM Kiev

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/6033354115?pwd=WnFIYjgzT2hBWjZRUURJczNpNDd2dz09

Meeting ID: 603 335 4115

Passcode: 12345

 

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном –  06780000739 (Наталія Демчук).