Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку запрошує студентів, аспірантів та викладачів Університету до “Майстерні кар’єри».

Це чудова нагода зустрітися та поспілкуватися із представниками бізнесу, коучами і тренерами, які будуть працювати над однією метою – допомогти сучасній молодій людині реалізувати себе.

Більше інформації про «Майстерню кар’єри», учасників та графік трансляцій можна знайти на фейсбук події.

На учасників чекають:

• тренінги щочетверга, під час яких у вас буде нагода прокачати свої hard i soft skills з різних напрямків;
  • можливість познайомитися з різними компаніями та знайти роботу своєї мрії;
  • доступ до корисних матеріалів тренінгів для зареєстрованих учасників;
  • подарунки від компаній найактивнішим учасникам, а також розіграші від Відділу.

«Майстерня кар’єри» буде відбуватися в онлайн форматі, пряма трансляція буде на сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом у Facebook. Реєстрація за посиланням.

Координатор Майстерні кар’єри:
Анастасія Мазур: 0969781252, anastasiia.mazur@lnu.edu.ua