Випускники факультету іноземних мов отримали дипломи про вищу освіту

Під час урочистої академії, що відбулася 29 червня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускники, які завершили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», отримали дипломи про вищу освіту.

«Те, що ви обрали факультет іноземних мов Львівського університету – не випадково, це було вашим внутрішнім покликанням, – звернувся до випускників декан факультету іноземних мов Володимир Сулим. – Як сказав видатний український мовознавець Олександр Потебня, мова – це душа народу. Знання іноземної мови дає можливість не тільки ширше відкривати світ, а й відкривати світові велич рідної української мови».

Володимир Сулим також відзначив, що факультет іноземних мов створив студентам усі можливості для навчання й сьогодні має кваліфікованих фахівців, «які не зупиняються на досягнутому й упевнено крокуватимуть професійною дорогою життя».

«Факультет іноземних мов Львівського університету – це, насамперед, високий моральний та інтелектуальний рівень. Тож будьте гордими, що ви є випускниками саме цього факультету і вишу та станьте їхньою окрасою!» – закликав випускників Володимир Трохимович.

Заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри класичної філології Ліна Глущенко у вітальному слові зазначила: «Упродовж вашого навчання на факультеті ми, викладачі, намагалися не тільки дати вам знання, а й прищепити любов до античного світу. Ви мали змогу поринути у світ античної людини. А ще вчили вас античної мудрості – філософії і слова: поезії, драми, прози…».

Ліна Михайлівна закликала молодих фахівців «бути гідними звання випускника Львівського університету, шанувати своїх вчителів, пам’ятати про факультет та Університет і, як Прометей, нести світло знань своїм майбутнім учням!»

До вітальних слів також долучились заступник декана з навчально-виховної роботи Ганна Кость, заступник декана з міжнародної співпраці, доцент кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Іващишин та заступник декана з навчально-методичної роботи Олексій Сафроняк.

Усіма мовами, яких викладають на факультеті, зокрема англійською, німецькою та французькою, привітали своїх вихованців завідувачі кафедр: перекладознавства та контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура, професор Роксолана Зорівчак, кафедри англійської філології Михайло Білинський, кафедри німецької філології, професор Богдан Максимчук, кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, професор Алла Паславська та кафедри французької філології, професор Роман Помірко.

Від імені усіх випускників 2016 року англомовні вітання колегам адресувала випускниця кафедри англійської філології Соломія Музика.

Світлини: Олександри Чури Більше фото