Команда «Географ-ЛНУ» здобула чергову перемогу

У суботу, 6 серпня 2022 року, футбольна команда Львівського національного університету імені Івана Франка «Географ-ЛНУ» перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу 7×7 «Кубок Першої Приватної Мемарні». Турнір відбувся у с. Рясне-Руське Львівської міської територіальної громади. Метою турніру вже традиційно був збір коштів для підтримки наших військових.

Один із учасників університетської команди, доцент кафедри туризму Львівського університету Андрій Манько розповідає, що участь у турнірі взяли чотири команди, які зіграли між собою по круговій системі. За його словами, команда «Географ-ЛНУ» перемогла усіх своїх суперників, не пропустивши жодного м’яча.

Відповідно до турнірної таблиці, друге місце виборола команда «Селітра», третю сходинку посіла команда «Загін Кіноманів», а на четверта позиція дісталась команді «Коропан». Усього під час турніру учасники забили 29 м’ячів.

Додамо, що усі кошти, які організатори зібрали під час турніру, спрямовані на придбання вантажівки для Львівського підрозділу територіальної оборони. Випускник Університету, аспірант історичного факультету, а разом з тим і керівник офісу Львівської громади у с. Рясне – Руське Богдан Іванусь зазначає, що завдяки цьому турніру вдалося закрити збір коштів для купівлі вантажного транспорту, адже на фронті, окрім легкових, потрібні й вантажні автомобілі.

Щиро вітаємо університетську команду з новою спортивною перемогою, спільний результат якої наближає нашу найочікуванішу перемогу – перемогу над російським агресором!