22 квітня 2021 року відбувся ІІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика». Серед переможців конкурсу – студентка третього курсу освітньої програми «Економічна аналітика та бізнес-статистика» Руслана Гаєвська.

Диплом ІІІ ступеня студентка отримала за наукову роботу на тему «Бізнес-метрики в маркетинговій аналітиці підприємств», яку написала під керівництвом доцента кафедри статистики Оксани Марець. У роботі досліджено проблеми застосування системи бізнес-метрик у маркетинговій аналітиці та можливості прогнозування рівня утримання клієнтів за допомогою методу регресійного аналізу. Дослідження також відзначено у номінації «За креативний підхід у підготовці наукової роботи».

Підсумкова науково-практична онлайн-конференція Конкурсу відбулася на базі кафедри статистики та демографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Галузева комісія конкурсу розглянула 36 студентських наукових робіт, що надійшли з 22-х закладів вищої освіти України.

Вітаємо Руслану Гаєвську, її наукового керівника доцентку Оксану Марець та колектив кафедри статистики економічного факультету! Бажаємо їм нових перемог та здобутків у науковій роботі!