Вчора, 19 травня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартувала Міжнародна конференція «Електроніка та інформаційні технології (ЕЛІТ) 2021 IEEE XIIth International Conference on Electronics and Information Technologies (ELIT)». Науковий форум відбувається під егідою Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE). У роботі конференції беруть участь понад 80 фахівців з різних країн світу. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувається в онлайн-форматі з використанням платформи ZOOM.

Відкрив науковий форум проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Кухарський. У своєму вітальному слові проректор наголосив на важливості заходу, зважаючи на розвиток ІТ-індустрії в Україні. Віталій Михайлович підкреслив, що сьогодні надзвичайно популярними є ІТ-спеціальності, які широко представлені у Львівському університеті, зокрема й на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій. Проректор побажав учасникам конференції продуктивної роботи, ґрунтовних доповідей і плідної дискусії.

Після завершення пленарної сесії доповідей, робота розпочалася у трьох підсекціях. Тематика доповідей учасників конференції стосувалася актуальних питань, пов’язаних з інженерією даних та кібербезпекою, аналізом даних, гібридними інформаційними системами, бізнес-аналітикою, моделюванням явищ, процесів та систем тощо.

Конференція триватиме у Львівському університеті до 20 травня 2021 року. Конференція відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро Львівської міської ради в рамках проекту “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові”.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті конференції за посиланням.

Програма заходу доступна за посиланням.