В Університеті встановлено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та негативною динамікою захворюваності на COVID-19  відповідно до постанов Кабінету міністрів України № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р.» № 1236 від 15 грудня 2021 р. № 1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) у Львівському національному університеті імені Івана Франка встановлено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Про це йдеться у Наказі Ректора № О-4 від 26.01.2022 року «Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів».

Відповідно до Наказу заборонено відвідування Університету здобувачами освіти до видання окремого наказу. Окрім того, заборонено проведення усіх масових заходів. Керівникам структурних підрозділів доручено забезпечити гнучкий режим роботи для працівників Університету, а при наявності організаційних можливостей організувати виконання працівниками трудових обов’язків в дистанційному форматі. На територію та в корпуси Університету діятиме пропускний режим з урахуванням жорстких карантинних обмежень.

З Наказом можна ознайомитися за посиланням.

Також нагадуємо, що продовжується кампанія з вакцинування викладачів та працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. Актуальна інформація щодо дати і часу чергової вакцинації доступна за посиланням.