Визначено переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

11 грудня 2021 року відбувся ІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організаторами конкурсу вже традиційно стали викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка – працівники кафедри українського прикладного мовознавства філологічного факультету.

Учасниками мовознавчого змагання стали переможці попереднього етапу, серед яких і студенти Львівського університету. Упродовж конкурсу учасники мали можливість проявити свої знання з різних галузей науки про мову та перевірити практичні навички мовної грамотності. За результатами перевірки конкурсних робіт журі визначило переможців цьогорічного  конкурсу імені Петра Яцика у Львівській області. Приємно, що серед них високі відзнаки здобули студенти Львівського університету:

• І місце – Вікторія Петришак (філологічний факультет);
  • ІІ місце – Вікторія Марків (Педагогічний коледж).

Уже незабаром студенти, які показали найкращі результати на обласному конкурсі, матимуть можливість позмагатися з іншими моволюбами під час наступного, всеукраїнського, етапу.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо й надалі плекати в серці любов до українського слова! Натхнення і творчих злетів у майбутньому!